Designové krby Rubivia Live | Rubivia
MENU

Designové krby Rubivia Live

Designove krby Rubivia

Podzimní měsíce byly pro Designové krby Rubivia doslova vyčerpávající a mohli jste nás potkat na mnoha místech v České republice i na Slovensku. Účastnili jsme se několika mezinárodních stavebních veletrhů a také jsme podpořili zajímavou lokální kuchařskou soutěž, kde jsme dokonce zasedli v porotě.

Například v září Designové krby Rubivia navštívily stovky zákazníků a zájemců o moderní, ale i tradiční krby na stavebním veletrhu FOR ARCH, který se konal v areálu PVA EXPO PRAHA. Branou FOR ARCH prý letos prošlo přes 71 tisíc návštěvníků.

Naše krby jste také mohli vidět na Slovensku, a to během veletrhu MODDOM, který je zaměřen zejména na designové interiéry.

Už nyní pro vás připravujeme další akce, kde nás a naše krbové novinky budete moci vidět. Například v únoru 2017 se tradičně účastníme veletrhu Moderní vytápění v pražských Holešovicích.Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.