Designové krby Rubivia na FOR ARCH 2016 | Rubivia
MENU

Designové krby Rubivia na FOR ARCH 2016

Designové krby Rubivia se tradičně účastní mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH. 27. ročník se koná od 20. – 24. září 2016 na výstavišti PVA EXPO Praha. Přijďte se podívat na krby a krbové vložky, které si získávají přízeň těch nejnáročnější zákazníků a designerů po celém světě. Náš stánek najdete v hale 7.

Na co se můžete těšit?

Představíme vám novinky luxusních španělských a francouzských krbových značek a samozřejmě i novinku přímo z naší výroby Rubivia. Vybrat si můžete jak z luxusních designových krbů, tak i z krbů za příznivou cenu.

Mezi oblíbené patří především závěsné a solitérní krby a některé z nich budete moct shlédnout přímo na stánku. Inspirovat se také můžete rozsáhlým portfoliem referencí a vizualizací, které máme pro vás připravené.

Vstupenky?

Napište nám na info@rubivia.cz, zašleme vám kód pro získání volné vstupenky.

Více informací k veletrhu naleznete na www.forarch.czTyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.