Nejmodernější francouzské designové krby na Moderním vytápění 2017 | Rubivia
MENU

Nejmodernější francouzské designové krby na Moderním vytápění 2017

Designové krby Rubivia

Designové krby Rubivia opět přichází s designovou krbovou novinkou do vašich domácností. Na letošním ročníku veletrhu Moderní vytápění 2017 představí současně nejmodernější provedení francouzských krbů Arkian. Nebudou chybět ani tradiční krby a krbové vložky Rubivia nebo oblíbené designové modely španělských krbů Rocal. Nově představí i plynové krby DRU hořící přímo na stánku.

Přijďte za námi na stánek č. M61 v hale M (Krby, kamna) od 2. – 5. února do pražských Holešovic, ukážeme vám designový model Yan Li přední světové francouzské značky Arkian. V České republice se tento světově oblíbený model představí poprvé.

Pro vysoce náročné zákazníky je opět připraven sofistikovaný, samostatně stojící prostorový krb Eclypsia značky Arkian, který se otáčí o 360°.  Zajímavostí tohoto designového krbu je spodní odtah spalin, který je možné umístit kamkoliv do vašeho moderního domu.

Designove krby Rubivia_Eclypsya-Arkiane-11

Návštěvníci nepřijdou ani o tradiční krby a krbové vložky české výroby od společnosti Rubivia. A to dnes nejvíce oblíbené rohové a čelní provedení krbových vložek s výsuvným mechanismem. V portfoliu designových krbů Rubivia samozřejmě nechybí ani třístranné a průhledové krbové vložky pro náročnější zákazníky.

designove krby Rubivia

Designove krby Rubivia Rocal Drop

Kdy: 2. – 5. února 2017

moderni vytapeni rubivia

Kde: Výstavišti Praha – Holešovice

Stánek 61, Hala M – Krby, kamna

Web stránky: www.modernivytapeni.czTyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.