Rubivia přichází v roce 2016 na trh s novou kolekcí krbů | Rubivia
MENU

Rubivia přichází v roce 2016 na trh s novou kolekcí krbů

PRUNE - AMBIENT

Designové krby Rubivia přináší na český a slovenský trh ojedinělou nabídku luxusních nástěnných a solitérních krbů francouzských značek TOTEM a ARKIANE a španělské značky ROCAL.

Jedná se o nástěnné nebo samostatně stojící krby, některé s možností odvodu spalin do komína spodem v podlahovém kanálu. Topí se dřevem. Barevné provedení je možno přizpůsobit interiéru.

Touto ucelenou nabídkou reagujeme na současné trendy bytové architektury s akcentem na vizuální „odlehčení prostoru“. Zákazníkům tak od letošního roku představujeme absolutní světovou špičku v designu. Jsou to výrobky špičkového designu pro nejnáročnější zákazníky.

U některých typů krbů je skrytý odvod spalin do komína spodem v podlahovém kanálu, s některými je možno dle potřeby otáčet až o 360°.

Přes svůj unikátní vnější design si tyto krby ponechávají veškeré pokročilé technické parametry certifikovaných topidel pro spalování dřeva, jako je vysoká účinnost spalování nebo nízký obsah emisí. Současně také absolutní nezávislost topení v krbu na dodávkách elektrické či jiné energie, což je pro mnoho zákazníků jeden z důležitých faktorů pro pořízení krbu.

Tyto krby se neobezdívají, proto je jejich instalace u zákazníků rychlejší a také levnější. Přitom je možné přizpůsobit interiéru jejich barevné provedení. Instalaci provádí výhradně certifikovaní obchodní partneři.   Cenové rozpětí je velmi široké dle typu a provedení, a to od 80 do cca 400 tis. Kč.Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.